ZÁBAL PROTI CELULITIDĚ

Pomerančová kůže (celulitida) není nemoc, ale stále více se vyskytující civilizační kosmetický problém. Postihuje více než 85% ženské populace. Nejčastěji se vyskytuje na stehnech, bocích, hýždích a pažích. V těchto místech dochází k ukládání tuku a také toxických odpadních látek. Tukové buňky se shlukují, což se projeví nepravidelnými dolíčky na pokožce. V takto postižených místech se zpomaluje metabolismus, pokožka ochabuje a ztrácí elasticitu. Organismus se snaží shluky tukových buněk obalit kolagenovými vlákny, tím dochází ke vzniku ztvrdlých útvarů na pokožce a zhoršené průchodnosti krevních kapilár.

Ošetření přípravky zn. RYOR probíhá následovně:
Dolní končetiny jsou ošetřeny nejprve tělovým peelingem s řasou Palmaria palmata, která výrazně podporuje mikrocirkulaci. Pak je nanesena prohřívací emulze s rozmarýnovou silicí, která podporuje prohřátí a prokrvení pokožky, zábal Algo Anticellulite s vysokým obsahem řasy Laminaria digitata, překrytí mikrotenovou fólií a přikrytí klientky na lůžku dekou.
Po 30 minutách se zábal smyje teplou vodou ve sprše a následně se nanese přípravek Algo Silueta, který pokožku v závěrečné fázi zpevní.

 
www.almea.cz